Dodany: 2010-06-21 13:17:32

Gry przeglądarkowe wśród najpopularniejszych stron w Polsce?Niektórych może zaskoczyć fakt, że w rankingu stron internetowych tuż obok najpopularniejszych serwisów społecznościowych znalazły się strony promujące gry przeglądarkowe.  Jakby tego było mało, jedna z tych gier znalazła się w pierwszej piątce w rankingu.

 

Z czego wynika ich popularność? Uważa się, że głównie z ich bezpłatnej formy. W dobie kryzysu gospodarczego nie stać nas na kupowanie nowych gier, a jeżeli spada popyt to i podaż maleje, więc gier produkuje się ostatnio minimalnie mniej. Darmowe gry przeglądarkowe stanowią dla nich alternatywę. Za darmo możemy zagrać w strategie, gry zręcznościowe, wyścigi i wiele innych – słowem, czego dusza zapragnie. To fantastyczny sposób na nudę, tym bardziej, że darmowy.

 

 

Niektóre z tych gier mogą wciągnąć nas nawet na kilka miesięcy. Inne znudzą nam się już po dwóch tygodniach. Wszystko zależy od naszych wymagań, a ponieważ te wciąż rosną i poziom gier jest coraz wyższy. Jeżeli chcemy zmierzyć się ze znajomymi, gry przeglądarkowe będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych gier planszowych.  Nie będziemy musieli zapłacić nawet kilkuset złotych za planszę do gry, a zabawa przednia.Nick: