Dodany: 2010-06-21 13:19:40

Oszczędność i niestety równie często lenistwo skłaniają nas do szukania łatwej i taniej rozrywki. Oczywiście świetnie sprawdzają się w tej roli gry online przez Internet.  Dlaczego jeszcze zastępują one miejsce tradycyjnych gier komputerowych?

 

Głównie dlatego, że nie wymagają od nas praktycznie niczego poza łączem internetowym, a to jednak zaskakująca większość z nas posiada. Nie musimy być doświadczonymi graczami, by dobrze bawić się przy jakiejś platformówce czy bijatyce. Wszystko da się wyćwiczyć – refleks i sprawność. Po jakimś czasie gra staje się dla nas prosta, a co za tym idzie nudna, wiec sięgamy po następną. To właśnie mają do siebie gry przez Internet – jest ich mnóstwo, dzięki czemu szybko znajdujemy zastępstwo na miejsce gry, która nam się znudzi. I na dodatek to, o czym pamiętają przez cały czas użytkownicy – większość gier jest bezpłatna.

 

 

Znajdziemy gry z każdego gatunku – nie tylko proste gry platformowe, ale masę gier strategicznych, przygodowych, zręcznościowych i logicznych. Interesujemy się czymś? Prawdopodobnie istnieją już gry o tej tematyce. Poza tym, gry  online przez Internet to także szansa zmierzenia się z graczami z całego świata lub z własnymi znajomymi.Nick: