Dodany: 2010-06-21 13:23:57

Czego najczęściej szukamy w Internecie – gry przez przeglądarkę.Gdzie możemy znaleźć tanią rozrywkę? W Internecie. Być może to właśnie z tego oczywistego powodu gry przez przeglądarkę stają się tak popularne. Potwierdzają to rankingi stron internetowych, na których dość wysoko plasują się właśnie owe gry.

 

Są różne – strategiczne, wojenne, platformowe i wiele innych. Każdy znajduje coś dla siebie, a grają w nie i dzieci i dorośli. Ludzie z różnych kręgów kulturowych spotykają się przy tej samej grze. No właśnie – mogą się spotkać. Być może i ta możliwość zagrania z kimś a nie tylko z komputerem tak nas przyciąga do tych gier? Na pewno, ale przede wszystkim koszt. Gry przez przeglądarkę są niemal w 90 procentach darmowe. Dzięki temu bawimy się nieźle całymi godzinami, nie mając wyrzutów sumienia z powodu wydania na grę kolosalnej kwoty.

 

 

Niektórzy wspominają o przynależności do pewnej grupy społecznej. Społeczności internetowe są nieformalnymi grupami, zrzeszającymi ludzi o tym samym zainteresowaniu. Świadomość uczestnictwa w takiej grupie jest dla wielu bardzo ważna. No i do tego dostępność w każdej chwili,  nawet na słabym komputerze. Dlatego gry przez przeglądarkę stanowią realną konkurencję dla tradycyjnych gier.Nick: