Dodany: 2010-06-21 13:33:28

Gry pinball – ćwicz refleks! Słabnącą popularnością cieszy się odmiana gier, będąca symulatorem stołowego automatu. Gry pinball, bo to ich rzecz dotyczy, szczególnie popularne były kilka lat temu, kiedy komputery stacjonarne nie miały takich możliwości jak dzisiaj.

 

Na czym polega taka gra? To chyba większość z nas wie – naszym zadaniem jest podbijanie kulki będące w automacie tak długo jak to tylko możliwe. Im częściej ta odbije się od grających i świecących elementów i przeszkód w środku, tym więcej punktów zdobędziemy. Gry pinball charakteryzują się niesłychaną prostotą. Zasady są oczywiste. Do obijania mamy zwykle jedną lub dwie pary wirtualnych łapek. Tak naprawdę jedyną rzeczą, która może nas zaskoczyć, jest wygląd stołu. Zwykle stylizowany jest on na horror, western, bajkę. Ale wzorów są tysiące.

 

 

To który wybierzemy, zależy wyłącznie od naszego gustu, chyba, że kolejne etapy pozwalają nam zagrać na nowych stołach, a wtedy te, będą dla nas zaskoczeniem.  Nie musimy się wysilać przy tego typu grach. Jedyne czego potrzebujemy i zarazem, co szlifujemy to refleks. Mimo to gry pinball mogą skutecznie zapełnić nasz czas i dostarczyć całkiem niezłej rozrywki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gry pinball – ćwicz refleks!
Nick: