Dodany: 2010-06-21 13:39:41

Wyłącznie dla pełnoletnich graczy portale internetowe oferują gry erotyczne. Jednym z ich gatunków, są najpopularniejsze chyba w całej kategorii gry erotyczne rozbieranki.

 

Jak sama nazwa wskazuje, dorośli gracze mają okazję wykazać się w grach, polegających na pozbawieniu pań ubrania. Pomysłowość autorów jak zwykle okazała się być bardzo rozwinięta. Sposobów na ściągnięcie ubrania zachęcających do tego zwykle bohaterek gier jest sporo. Jakby jednak niektórym autorom było mało, że mają okazję stać się tymi, którzy odzieży mają pozbawiać, istnieją wersje gry, gdzie zanim przystąpimy do wykonania zadania właściwego, musimy znaleźć odpowiednią ilość puszek z piwem. Gry rozbieranki charakteryzują się często dużą dozą poczucia humoru.

 

 

Zgrabne panie, różne zaskakujące pomysły i okoliczności i często bajecznie prosta, ale za to wymowna grafika, pozwalają nam bawić się całkiem nieźle. Nie należy jednak zapominać, że są to gry jedynie dla dorosłych. Tymczasem dzieci często bardzo łatwo trafiają na strony z nimi, ponieważ zdarza się, że wpisując w wyszukiwarce hasło „gry fleszowe”, dzieci zostają przekierowane na stronę oferującą gry erotyczne rozbieranki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dozwolone od lat 18 – gry rozbieranki.
Nick: