Dodany: 2010-06-21 13:40:15

W motoryzacyjnym tonie – gry samochodowe. Najstarsze gry internetowe były różnorodne tak jak teraz, jednak niegdyś dało się zauważyć subtelną przewagę niektórych tematów. Taką przewagę miały m.in. gry samochodowe.

 

Z pewnością większość z nas chciałaby zasiąść za kierownicą nowiutkiego autka, ale nie wszystkim dane jest tego dokonać w rzeczywistym świecie. Dlatego właśnie tak chętnie sięgamy do symulatorów jazdy. Możemy wystartować w wyścigach samochodowych, grając przeciwko komputerowi, znajomym lub innym graczom z sieci. Od tego jaka będzie grafika, czy sterowanie będzie dopracowane i czy lokacje będą się zmieniały zależy jakość gry. Mimo to, niektóre gry samochodowe o bardzo prostym wyglądzie nie ustępują popularnością najnowszym produkcjom – wystarczy dobry pomysł.

 

 

Ale wracając do kategorii – prócz wyścigów możemy pobawić się w przeskakiwanie nad dwudziestoma ciężarówkami lub innymi nietypowymi przedmiotami. Liczy się dystans jaki pokonamy. Jeżeli jednak nie przeskakujemy nad czymś, możemy skakać przez coś – na przykład przez płonącą obręcz. W ten sposób gry samochodowe, ewoluując i nadal zaskakując nas czymś nowym, wciąż utrzymują się na listach najbardziej lubianych gier.Dodaj nowy komentarz do artykułu W motoryzacyjnym tonie – gry samochodowe.
Nick: