Dodany: 2010-06-21 13:45:36

Dla entuzjastów motoryzacji a także wszelkiego rodzaju sportów wymagających użycia pojazdów na kółkach powstały i powstają nadal liczne gry rajdowe.

 

Ścigać można się tak naprawdę na wszystkim. Najbardziej tradycyjne są samochody. Możemy się w nich ścigać, bić rekord w kategorii najszybszego okrążenia lub skakać przez różnego rodzaju przeszkody, nawet płonące – wybór mamy duży. Możemy też zdecydować się na motocykl. Skakanie przez płonące obręcze i wykonywanie akrobacji w powietrzu z pewnością przypadnie nam do gustu. No i jeżeli wszelkie pojazdy mechaniczne, to również kłady – zabawa naprawdę przednia.

 

 

Gry rajdowe to również wszelkiego rodzaju przejazdy na rowerze, wrotkach i deskorolce. Zjazdy na czas, kiedy nie dość, że musimy przejechać całą trasę w jak najkrótszym czasie, to na dodatek musimy omijać pojawiające się na naszej drodze przeszkody.  Poza tym naturalnie możemy ścigać się z innymi kierowcami, wygenerowanymi przez grę, lub z graczami realnymi – tak jak my, często zasiadającymi do gry online. Ta ostatnia opcja pozwala nam zapisywać się w specjalnych listach najlepszych graczy – nasze wyniki są widoczne dla wszystkich. Gry rajdowe to również akrobacje na rolkach czy deskorolce.Dodaj nowy komentarz do artykułu Na kółkach wszelkiego rodzaju – gry rajdowe.
Nick: