Dodany: 2010-06-21 13:47:39

Tradycyjnie czy ekstremalnie – gry sportowe.Wielu z nas uwielbia oglądać mecze piłkarskie, hokejowe i nie tylko. Inni wolą sami grać niż tylko patrzeć. Jest jeszcze grupa zapaleńców, którzy w poszukiwaniu większych wrażeń skaczą z samolotów, chodzą po linach rozwieszonych nad przepaściami, wspinają się po pionowych ścianach i robią jeszcze wiele innych, niebezpiecznych rzeczy.

 

Wszyscy oni kochają sport. Skoro mówimy o nich, to musimy wspomnieć o jeszcze jednej grupie – o wszystkich, którzy uwielbiają gry sportowe.

 

 

Nawet siedząc w domowym zaciszu możemy uwielbiać sport i z braku możliwości uprawiania go naprawdę  - możemy uprawiać go wirtualnie. Od nas też zależy, czy zechcemy kopać piłkę, grać w siatkówkę czy bić rekordy na torze prędkości. Gry sportowe oferują nam możliwość oddawania się zajęciom bardziej niebezpiecznym – możemy wyczynowo jeździć na snowboardzie, latać na paralotni i pokonywać skaliste, górskie zbocza na rowerze. Pomysłów jest coraz więcej, dlatego niektóre gry sportowe oferują nam zrobienie czegoś, co w normalnym świecie wymagałoby majątku i wielu lat ćwiczeń. To wyjaśniałoby, dlaczego stają się mimo upływu czasu, coraz częściej wybieranymi grami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tradycyjnie czy ekstremalnie – gry sportowe.
Nick: